fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaa suvemängude võit Saarde vallale

Maikuu keskpaigast väldanud Pärnumaa suvemängud kulmineerusid laupäeval, 2.-3. juunil toimunud rannavõrkpalliturniiriga. Suvemängude üldarvestuses võitis Saarde vald.

Tänavu juba 56. korda peetud maakonna suvemängud sõelusid erinevatel spordialadel, ent ka üldkokkuvõttes välja nii parimad individuaalvõistlejad kui ka kohalikud omavalitsused.

Spordialade valik oli mitmekesine ning mõnel juhul kombineeriti erinevatest aladest ja nende distsipliinidest põnevaid osavõistlusi. Kavas olid jooksu- ja jalgrattakross, jalgpall poistele, orienteerumine, kergejõustik, sulgpall, petank, rannavõrkpall ja discgolf.

Mängud võitis üldkokkuvõttes 157 punkti kogunud Saarde vald, kelle territooriumil ja kaaspanusel ka erinevad võistlused korraldati. Järgnesid Häädemeeste 137 ja Tori 109 silmaga. Seejuures said saardelased koguni kuuel alal esikohapunktid: orienteerumises, petankis, discgolfis ja kergejõustikus ning olid parimad nii täpsusküti kui ja vägilase võistluses. Häädemeeste kontole on seni kogunenud võidud sulgpallis ja omavalitsusjuhtide võistluses.

Lisaks hetkel parimate sekka platseerunutele teevad suvemängudel kaasa ka Pärnu linn koos osavaldade Paikuse, Audru ja Tõstamaaga, Lääneranna ning Põhja-Pärnumaa vald.

Üritust organiseeris Pärnumaa spordiliit koos arvukate partneritega. Projekti rahastasid osalenud omavalitsused.

Tulemuste ning üldkokkuvõttega saab tutvuda mängudele pühendatud lehel. Erinevate alade pildivaliku leiab partneri spordiklubi Saarde veebilehelt.


Postituse foto: kaader 23. mail toimunud jalgrattakrossist Kilingi-Nõmme terviserajal (www.sksaarde.ee)

 

Kommenteeri