fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnumaalaste edust tõstmise ja jäähoki meistrivõistlustel

Läinud nädalavahetusel toimusid mitmed Eestimaa Spordiliit Jõud korraldatavad meistrivõistlused. Pärnumaalased olid edukad nii sangpommitõstmises, klassikalises tõstmises kui ka jäähokis.

10. märtsil Mellistes Tartumaal toimunud sangpommi meistrivõistlustelt naasis võitjana 185 punkti kogunud Pärnumaa. Järgnesid Tartumaa 181 ja Jõgevamaa 160 punktiga. Pärnumaa edusse panustasid teiste seas enim kuni 68-kiloste naiste seas 12-kilost pommi tõuganud Koidu Killing ning 16-kilose pommiga üle 68-kiloste seas võidutsenud Ülle Miil. 85-kiloste meeste seas pälvis võidutrofee 24-kilost pommi käsitlenud Siim Marjamägi. Võistluste protokoll on leitav siit.

Samas kohas viidi läbi ka klassikalise tõstmise meistrivõistlused. Võitis Tartumaa (197 punkti) Järvamaa (187) ja Pärnumaa (103) ees. Pärnumaalastest pääsesid poodiumile üle 69-kiloste naiste seas teiseks platseerunud Ülle Miil, kuni 77-kiloste meeste arvestuses hõbeda pälvinud Martti Šorin, 105+ kg meeste seas teisena lõpetanud Indrek Viik ning üle 105-kiloste ridades kolmanda koha saavutanud Sander Soll. Võistluste protokoll on leitav siit.

Pärnakad üllatasid jäähokis

Samal nädalavahetusel peeti ka jäähoki meistrivõistlused. II grupis üllatas meeldivalt Pärnu hokiklubi, kes oli edukam nii Uudeküla Pätsi kui ka Tartu Lionsi nimelistest tiimidest. Treener Allar Bergsteini käe all mängisid pärnakate võistkonnas Ossi Rantanen, Gilbert Bergstein, Raivo Parts, Silver Sontak, Aavo Rannar, Ernst Siniorg, Mati Murru, Villu Jallai, Janne Tenhonen, Tero Tenhonen, Allar Bergstein, Andrus Sillaots ja Janne Rantanen.

Turniiri protokoll koos võistkondade koosseisudega on leitav siit.


Postituse foto: Pärnu hokiklubi meeskond (Allar Bergstein)

Kommenteeri