fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pärnus tuleb spordimess

Pühapäeval, 16. septembril toimub spordihallis Pärnu spordiklubisid ja nende tegevusi tutvustav koguperepäev. Üritust organiseerivad Pärnu linn ja Pärnu spordiliit.

Spordimessil on esindatud erinevad Pärnu linna spordiklubid. Päeva jooksul toimuvad spordihalli saalides näidistreeningud, millest kõigil huvilistel on võimalus osa saada.

„Spordimessi eesmärk on tutvustada võimalikult erinevaid spordialasid kõigile vanusegruppidele, et iga soovija leiaks endale meelepärase treeningu,“ rääkis peakorraldaja, linnavalitsuse kultuuritöö- ja sporditöö spetsialist Maarja Tammai. „Tänase seisuga on registreerunud üle 20 erineva spordiklubi. Ootame kõiki pärnakaid, kellele meeldib liikuda ning soovivad proovida mõnd uut spordiala. Spordimess pakub tegevust ja vaatamist kogu perele,“ lisas Tammai.

Perepäev spordihallis algab kell 11 ja kestab kella 16ni. Päevajuht on Sindist pärit laulev sportlane Indrek Raadik ehk Summer. Pärnu spordimessil astub üles ka Tanel Padar koos bändiga. Külastajate vahel loositakse välja auhindu.

Spordiklubide registreerimine messile lõpeb 7. septembril. Registreerimine ja osalemine on nii spordiklubidele kui ka külastajale tasuta.

Pärnu spordimessi korraldab Pärnu linnavalitsus koostöös Pärnu Spordiliiduga.

Lisainformatsioon ja registreerimine
Maarja Tammai
kultuuri- ja sporditöö spetsialist
444 8243
maarja.tammai[at]parnu.ee
Ürituse Facebook

Kommenteeri