fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pronksiseeria teises kohtumises pidi neljapäeval kodusaalis mänginud Pärnu VK taas tunnistama Selver Tallinna 0:3 paremust

Geimid: 19:25, 23:25, 18:25 Pärnakad jäid üle mitmete aastate medalita, Eesti meistrivõistluste pronksmedali võitis Selver Tallinn. Finaalseerias alistas Bigbank Tartu samuti mängudega 2:0 Saaremaa VK.

Pärnu edukaim oli rünnakul 12 punktiga (+7) Kristaps Platacs, 10 silma (+5) lisas Toms Švans. Pärnu vastuvõtt oli 65%, rünnak 48%, blokipunkte saadi 3, servil löödi 3 ässa ja eksiti 16 servil.

Selveri meeskonna resultatiivseimana tõi Renee Teppan 15 punkti (+10), Mihkel Varblane lisas 11 (+7) ja Andrus Raadik 10 (+7) punkti. Selveri vastuvõtt oli 57%, rünnakuid lahendati 61-protsendiliselt, blokiga saadi 5 ja serviga samuti 5 punkti (eksiti 16 pallingul).

Pärnu peatreener Avo Keel tõdes, et meeskonnal jäi puudu tahtmisest ja emotsioonist. “Kaks korda 0:3 kaotus saada.. ei olnud meil pingeid peal, aga oli kuidagi selline natuke tahtejõuetu see esitus. Ei saa olla, et keegi on juba hooajast tüdinud. Ma ei taha iga kord karjuv treener ka olla, motivatsioon ja tahtmine peab ikka mängijal endal olema. Ei saanud me Selverile vastu, eks see jäi natuke ka individuaalsete oskuste taha ja sellise esitusega mingit medalit küsida on raske,” sõnas Keel. “Vahel ma mõtlen, et kas ainult mulle on seda vaja. Mõistan, et kõik väsivad, aga teatud hetkedel tuleb endaga hakkama saada ja kokku võtta, vastasel juhul ei ole see palliplats õige koht ja tuleb minna autojuhiks või puid tegema,” lisas juhendaja.

Selveri peatreener Rainer Vassiljev kinnitas, et medal teeb alati rõõmu. “Medal on medal, midagi oma tehtud töö eest kaela saada on alati hea. Viimased nädalad on meile päris karmid olnud, lihtne see seeria ei olnud. Kokkuvõtteks ütlen suured tänud meestele, kes suutsid end pärast sellist rasket aega kokku võtta ja kindlalt Pärnu üle mängida. Teadsime, et esimses mängus on suur roll vaimsel poolel, eriti avamängus. Täna maksid rohkem oskused, aga Pärnu mängis täitsa tip-top, meie serv täna nii hästi ei toiminud ja vastane oli mängus sees. Aga suutsime vastu pidada ja lõpp hea, kõik hea,” sõnas Vassiljev.

Võrkpalli hooaeg 2020/2021 kulmineerub Credit24 Meistriliiga play-offidega: veerandfinaalid 2 võiduni mängitakse sel nädalal, Final 4 Kuressaares 16.ja 17.aprillil

Tiheda mängugraafiku tõttu andis Gargzdai Amber Arlanga põhiturniiri viimases mänguvoorus loobumisvõidu RTU/Jurmalale. See mängutulemus muutis põhiturniiri paremusjärjestust, RTU tõusis kuuendalt neljandale ja Pärnu VK langes viiendalt kuuendale kohale.

Credit24 Meistriliiga veerandfinaalid kahe võiduni:

Saaremaa VK (1) – Gargzdai Amber Arlanga (8)

Selver Tallinn (2) – Taltech (7)

Bigbank Tartu (3) – Pärnu VK (6) (1.mäng K 07.04 kell 19 Pärnus, 2.mäng 10.04 kell 17 Tartus – mõlemast mängust otseülekanne Kanal 12

RTU/Jurmala (4) – Jekabpils Luši (5)

Kommenteeri