fbpx
Kommentaarid puuduvad

Pühapäeval kodusaalis 2:1eduseisust valus kaotus. Poolfinaali üldseis on 0:2, seeria jätkub kolmapäeval Tartus.

Algas Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria kolme võiduni.

Reedel Tartus toimunud avamängus andsid pärnakad kõva lahingu, võites tasavägise esimese ja kaotades napilt ka kaks järgmist. Neljas geim kuulus juba kindlalt tartlastele, kogu mäng  3:1 (23:25, 25:22, 25:23, 25:14) Bigbank Tartule.

Pärnul ei mänginud Hindrek Pulk, Kaur Erik Kais ja Jörgen Vanamõisa. Tartul puudusTaavet Leppik.Pärnu parim oli 14 punktiga (+9) Ivory Õuekallas, 11 punkti (+1) lisas Tony Tammiksaar ja 10 silma (+2) Luiz Henrique Damas. Pärnu vastuvõtt oli täna 56% ja rünnak 43%, blokiga saadi 8 ja serviga 4 punkti (14 viga).

Tartu meeskonna edukaim oli Timo Lõhmus 24 (+15) punktiga, Matej Šmidl panustas 19 punkti (+2) ja Tamur Viidalepp 14 silmaga (+9). Bigbanki vastuvõtt oli 58% ja rünnak 56%, blokist saadi 9 punkti ja servil löödi 7 ässa ning eksiti 17 viga).

Pühapäevane seeria teine kohtumine Pärnu Võrkpalliklubi ja Bigbank Tartu vahel kujunes trilleriks ning vajas võitja selgitamiseks viit geimi. Lõpuks pidi kodusaalis mänginud Pärnu vastu võtma 2:3 (25/23 21/25 27/25 16/25 11/15) kaotuse ning on kolme võiduni peetavas seerias 0:2 kaotusseisus.

Pärnul said kaasa teha nii Hindrek Pulk kui Kaur Erik Kais, kes avakohtumises ei mänginud. Hüppeliigese vigastuse tõttu puudus Jörgen Vanamõisa. Pärnu edukaim oli 21 punktiga (+10) Tony Tammiksaar, Pulk lisas 19 (+8) silma. Pärnu vastuvõtt oli 47% ja rünnak 38%, blokiga teeniti 12 punkti ja servil löödi 5 ässa ja eksiti 21 servil.

Tartu parimad olid Matej Šmidl ja Timo Lõhmus, kes panustasid vastavalt 23 (+11) ja 19 (+3) punkti. Tartu vastuvõtt oli 39%, rünnakuid lahendati 42-protsendiliselt, blokist saadi 11 punkti (4 blokki pani mängu otsustavatel hetkedel suurepäraselt tegutsenud Kevin Soo) ja servilt 9 punkti (15 viga).

Seeria kolmas mäng on kolmapäeval, 15.03 kell 19.00 Tartus, AleCoq spordimajas. Otseülekanne sport.postimees.ee