fbpx
Kommentaarid puuduvad

Saardelased ja nende külalised võtsid mõõtu Kõveri spordipäeval

Möödunud nädalal Saardes toimunud Kõveri spordipäev tõi omavahel eri aladel mõõtu võtma ligemale poolsada kohaliku kogukonna liiget ja rahvast maakonna piirigi tagant.

Spordiklubi Saarde eestvedaja, Kõveri puhkekeskuses toimunud spordiprogrammi eest vastutava Toivo Tallo sõnutsi katsuti rammu mitmetel põnevatel aladel.

„Meil olid kavas triatlon ja duatlon, proovida sai aerulauga sõitu, sihtida maastikuvibuga ning osaleda kärurallilgi,“ rääkis Tallo. Ehkki soojapügalaid oli 30 ligi, ei takistanud see organisaatori sõnul lätlast Oskars Vidovskist uut triatlonivõistluse rekordit püstitamast. Võidumehele järgnesid senise margiaja niisamuti seljatanud pärnakas Urmo Kesküla, kolmas oli Sulev Lokk. Naistest oli teistele püüdmatu Merle Siimsen.

Särvalt esines Koselt saabunud külalisvõistleja Ville Ellam, kes näitas oma tiimiga parimat tulemust 500 meetri pikkusel kärurallil ja oli nobedaim aerulaualgi.

„Üritus läks väga hästi, sest väikese kogukonna kohta oli huvi märgatav. Selle sündmuse hing ja vedur on kahtlemata surjukas Malle Ellam, keda me spordirahva poolt ainult kiita saame,“ oli Tallo tänulik.

Jõuproovi tulemustega saab tutvuda siin, pildigaleriidega siin ja siin.


Vahur Mäe

SoundVoice OÜ
Papiniidu 35-34, 80022 Pärnu linn, Pärnu
E-post: info@soundvoice.ee
Telefon: +372 5660 8532

Kommenteeri