fbpx
Kommentaarid puuduvad

Spordiliidu üldkogu valis uueks juhatuse esimeheks Maarja Tammai

Kolmapäeval kogunes Pärnumaa spordiliidu üldkogu, et muu hulgas valida uus juhatuse esimees.

Üldkogu volitusel asus organisatsiooni juhtima Pärnu spordikooli direktor, senigi juhtorganisse kuulunud Maarja Tammai, kes võttis teatepulga üle aastaid juhatuse tööd dirigeerinud Kaie Toobalilt.

Kõik teised juhatuse liikmed jätkavad oma tööd. Lisaks Tammaile ja Toobalile kujundavad spordiliidu ja maakonna spordipoliitikat Eido Tasalain (Jõulumäe tervisespordikeskus), Ülo Liblik (Spordiklubi Saarde, Pärnu maakoolide spordiliit), Andra Sõmer (Tori spordiklubi), Tarmo Vanamõisa (Haapsalu kutsehariduskeskus), Janar Sõber (Lääneranna spordikool) ja Kaupo Koplus (Spordiklubi A2K).

„Minu jaoks on juhatuse esimehe ametikohale asumine suur au, tänan kõiki usalduse eest!“ märkis Tammai, kelle sõnutsi kavatseb ta oma töös lähtuda üldkoosolekul kinnitatud spordiliidu arengukavast.

„See on ambitsioonikas, pakkudes rohkelt väljakutseid. Eesmärkide saavutamisel näen endas rolli olla tegevjuhile Kaisa Kirikalile igakülgseks toeks,“ lubas värske juht.

„Näen, et meil temaga on sarnane vaade meie organisatsiooni panusest kohalikku kogukonda,“ rääkis sporditegelane.

 Tammai loetles maakonna sporti ja liikumisharrastust ees ootavaid väljakutseid, milleks tema sõnul on liikumisharrastajate arvu suurendamine, traditsioonide säilitamine ja 2023. aasta kui riikliku liikumisaasta rikastamine uute kohalike algatustega.

„Tunnen heameelt, et praegune juhatus on väga koostöövõimeline, eelkõige väärib tunnustamist enne mind spordiliitu juhtinud Kaie Toobali panus,“ oli Tammai tänulik.


Vahur Mäe

SoundVoice OÜ
Papiniidu 35-34, 80022 Pärnu linn, Pärnu
E-post: info@soundvoice.ee
Telefon: +372 5660 8532

Kommenteeri