fbpx
Kommentaarid puuduvad

Spordiliit Jõud pärgas Haapsalus tegijaid

Eestimaa spordiliit Jõud tänas Haapsalus toimunud pidulikul galaõhtul tänavuse spordiaasta tegijaid. Pärnumaa spordiaktiviste tunnustati kolmes kategoorias.

15. detsembril Haapsalu kultuurikeskuses peetud aastalõpupeol märgati neid, kes on üle-eestiliselt või maakonna tasandil sporti erineval moel edendanud. Üleriigilise aasta tegija kategoorias kuulus preemia Viljandi spordiliidu tegevjuhile Margit Kurvitsale, kes on aidanud üles ehitada mulgimaa koolinoorte võistlussüsteemi ning osales Viljandis toimunud omavalitsuste talimängude ettevalmistamisel.


Spordiaasta pidulik lõpetamine Haapsalus (foto: Ülle Lass)

Samuti selgusid iga maakonna parim noortetreener, kohalik spordielu edendaja ning piirkondlikult oluline spordisündmus. Parima noorsportlaste juhendajana hinnati spordiklubi Altiuse noort treenerit Romet Mihkelsit, kelle õpilased võitsid Eesti tiitlivõistlustelt mitmeid medaleid. Samuti on Mihkels varalahkunud kergejõustikulootuse Karel Leetsari mälestuse hoidja, kuna korraldab tema nimelist talvist kergejõustikuvõistlust.

Kohaliku spordielu edendajana nähti tänavu Kihnu spordielu eestvedajat Veera Least, kes on panustanud mitmete traditsiooniliste spordimängude nagu Kihnu-Ruhnu mängud ning rannamängud korraldamisse.

Pärnumaa piirkondlikuks spordisündmuseks kuulutati A Le Coq Muhu Väina regatt, mis on kujunenud kohaliku purjetamiselu iga-aastaseks tähtsündmuseks.

 

Kommenteeri