fbpx
Kommentaarid puuduvad

Spordiliit külastab koos arendajatega Pärnumaa omavalitsusi

Pärnumaa Spordiliit (PSL), Pärnumaa Arenduskeskus (SAPA) ja Pärnu politseijaoskond alustasid ühiselt visiite maakonna omavalitsustesse, et rääkida sealsete kogukondadega kohaliku elu teemadel ning saada sisendit Pärnumaa arengu kavandamiseks.

Ajal, mil käib Pärnumaa 2035 arengustrateegia väljatöötamine, oodatakse kolme organisatsiooni koostöös sündinud koostööpäevadele kohalikke elanikke ja eestvedajaid, ettevõtjaid, vallavalitsuse töötajaid ning teisigi huvilisi, et ühiselt arutada, millised on kohaliku elu turvalisemaks ja tervislikumaks muutmise võimalused.

Pärnumaa Spordiliidu esindajana osaleb projektis tegevjuht Kaiu Kustasson, kes annab ülevaate maakonna spordi arengust ning tutvustab, kuidas saab spordiliit kohalikku kogukonda panustada.

Koostööpäeval osaleb teiste seas SAPA mittetulundusühingute konsultant Daisi Sprenk, kes annab ülevaate sügisel toimuvatest teemaga seotud sündmustest ja taotlusvoorudest ning on valmis vastama MTÜ teemalistele küsimustele. Rahvatervise ja turvalisuse spetsialist Merle Einola jagab teavet Tervise Arengu Instituudi (TAI) projektialgatuste ning üldiste terviseteadlikkuse tõstmise projektide kohta.

Esimesena külastati Põhja-Pärnumaad

Esimene kohtumine on tänaseks toimunud:  Vändra raamatukogus Põhja-Pärnumaal vaagiti kohaliku elu küsimusi teisipäeval, 28. augustil.

Edaspidi on plaanis valdu külastada järgmiselt (koht on täpsustamisel):

4.09 Audru osavallakeskus, Pärnu linn
11.09 Tori vald
13.09 Lihula, Lääneranna vald
14.09 Saarde vald
24.09 Tahku Tare, Häädemeeste vald
9.10 Kihnu

Täpsem info ja registreerimine: Merle Einola, merle@parnumaa.ee, tel. 55 66 7906

Kommenteeri