fbpx
Kommentaarid puuduvad

Spordiorganisatsioonide juhtidele: tasuta spordikoolitus 25. septembril Pärnus

Pärnumaa Spordiliit ja Pärnumaa Arenduskeskus korraldavad teisipäeval, 25. septembril tasuta koolituspäeva, mis keskendub muuhulgas klassikaliste Kultuurkapitali projektide kirjutamisele ning avab tasakaalustatud toitumise tagamaid.

Peamiselt spordiorganisatsioonide juhtidele mõeldud koolituspäev stardib 25. septembril kell 10 Pärnus Akadeemia tänava nr 2 kontorimaja (tuntud kui endine maavalitsuse maja) II korruse saalis ning kajastab üldsusele mitmeid huvipakkuvaid teemasid.

Nii saavad huvilised kultuurkapitali Pärnumaa ekspertgrupi kontaktisiku Eha Ristimetsa juhendamisel ülevaate ja näpunäiteid lihtsatest projektikirjutamise nippidest. Pärnumaa Arenduskeskuse SAPA rahvatervise ja turvalisuse spetsialist Merle Einola räägib Pärnumaal Tervise Arengu Instituudi (TAI) programmi rakendamisest ning tutvustab projektikonkursil „Suhkur: sõber või vaenlane?“ osalemise nõudeid. Spordiliidu projektijuht Vahur Mäe tutvustab maakonna katuseorganisatsiooni vastvalminud arengukava ning lähiaastate eesmärke.

Päev kulmineerub enne kella 13 Einola poolse animeeritud lühiloengu “Liikumine ja tasakaalustatud toitumine: vitaalsus kõrge eani.“ esitlemisega.

Koolitusele registreerimine kestab 20. septembrini e-postile info@psl.ee. Üritus on tasuta ning seda finantseerivad SA Pärnumaa Arenduskeskus ja Pärnumaa Spordiliit

Koolituse kava lae alla siit.

Kommenteeri