fbpx
Kommentaarid puuduvad

Suvemänge juhib Saarde Pärnu ja Audru ees

Kevade saabudes startisid Pärnus ja linna lähiümbruses traditsioonilised Pärnumaa suvemängud, oodates osalema maakonna omavalitsuste võistkondi. Kolme ala järel juhib napilt Saarde, järgnevad Pärnu ja Audru.

Käesolevaks hetkeks on 11 spordialast toimunud kolm. Uulus peetud orienteerumisvõistluse edukaim oli Audru, Saarde ja Sauga ees. 23. mail Pärnu Mai Kooli kunstmuruväljakul toimunud jalgpalliturniiri esikolmikusse mahtus kaks Pärnu võistkonda. Nende vahele platseerus teisena Saarde valla esindus. Tammistes 24. mail peetud rattakrossi võistluse edukaim oli Paikuse Pärnu ja Sauga ees.

Peale kolme ala juhib 81 punktiga Lõuna-Pärnumaal asuv Saarde vald. Vaid punktiga jääb maha maakonnakeskus Pärnu ning 3. kohal on Audru (78). Tulemustega saab tutvuda siin.

Suvemängud jätkuvad juba eeloleval teisipäeval, 30. mail Niidu pargis toimuva aastajooksu etapi raames peetava omavalitsuste jooksukrossi võistlusega. 2. juunil on Pärnu Tuule tänava lasketiirus jahilaskmise võistlus ning 3. juunil võõrustab erinevate spordialade osalejaid Audru staadion ja selle lähiümbrus. Siis on programmis võrkpall, kergejõustiku erinevad alad, sulgpall, petank, disc golf, köievedu ning omavalitsusjuhtidele mõeldud jõukatsumine. Tegevused Audrus algavad kell 10.

Suvemänge organiseerib Pärnumaa Spordiliit koostöös Audru Vallavalitsusega. 3. juunil oodatakse kõiki huvilisi Audrusse tähistama 25. vallapäevi.


Postituse tunnuskaader: Pärnumaa suvemängude jooksukrossi võistlus 2016. aastal (autor: SK Saarde)

Kommenteeri