fbpx
Kommentaarid puuduvad

Uuendatud juhendid sporditegevusega jätkamiseks alates 11. jaanuarist

Valitsus saatis uued juhendid treeningute läbiviimiseks ja spordivõistluste korraldamiseks. 11. jaanuarist väljaspool Harjumaad ja Ida-Virumaad kehtivatele piirangutele tähtaega ei pandud, need kehtivad kuni Vabariigi Valitsus on otsustanud teisiti. Vabariigi Valitsus on lubanud iga kahe nädala tagant piirangud üle vaadata.
Olulisemad punktid on järgmised:
  1. Harjumaal ning Ida-Virumaal kehtivaid piiranguid ei muudetud, need kehtivad kuni 17. jaanuarini. Vabariigi Valitsus arutab Harjumaa ning Ida-Virumaa sporditegevuse jätkamise tingimusi järgmisel nädalal.
  2. Mujal Eestis on lubatud sisetingimustes nii individuaaltreeningud kui ka rühmatreeningud. Rühma suurus on kuni 11 inimest, sealhulgas juhendaja.
  3. Mujal Eestis on lubatud välistingimustes nii individuaaltreeningud kui ka rühmatreeningud. Rühma suurus on kuni 25 inimest, sealhulgas juhendaja.
  4. Välistingimustes võivad edaspidi võistelda ja spordi- ja liikumisüritusel osaleda kamitteproffessionaalid. Osalejate arv ühes rühmas on kuni 25 inimest ning kokku ei tohi puutuda teiste rühmadega.
Täpsemate tingimuste kohta leiate infot juhenditest:
  1. Treeningute läbiviimise juhend
  2. Spordivõistluste läbiviimise juhend

Kommenteeri