fbpx
Kommentaarid puuduvad

Koolitus Pärnus! Priit Ailt: Kuidas treeningutest õigesti taastuda?

Kolmapäeval, 15.mail, toimub Pärnu Rannastaadionil (Ranna puiestee 2) Terve Elu Terve poolt läbiviidav koolitus: Kuidas treeningutest õigesti taastuda? Koolituse läbiviiaks on füsioterapeut ja triatleet Priit Ailt.

Treenimine tekitab sõltuvust ja soovi üha paremaid tulemusi saavutada ning kõrgemaid eesmärke seada. Hea vormi üks oluliseim osa on just taastumine. Kui palju ja kuidas aga treeningute järel ja vahel puhata? Kas üldse ja millal venitada ning kui palju soojendusele pühenduda? Kuidas treenida nii, et vorm pidevalt paraneks, samas aga vigastusi vältida? Milliseid võimalusi ja vahendeid keha turgutamiseks kasutada? Millal kasutada taastumiseks rulli, teipi, mis hetkel aga hoopis spetsialisti teenuseid? Taastumisega seotud põhiküsimustest räägib maikuu loengus füsioterapeut ja triatleet Priit Ailt.

Priit Ailt on endine ujuja ja kogenud triatleet, kes osaleb aktiivselt ka ratta-, jooksu- ning suusavõistlustel. Ta on Füsioteraapia Kliiniku ja Eesti Jalgpalliliidu füsioterapeut (terapeutiline harjutus ja manuaalne füsioteraapia) ning on varasemalt töötanud nii Eesti Ujumisliidu kui Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni juures. Neli aastat tagasi asutas Priit rattaürituste MTÜ Passion For Adventure, millest on tänaseks välja kasvanud Tripassion Triatloniklubi, kus ta on üks eestvedajatest ja peatreener. Priidu viimaste aastate parim sportlik saavutus on M35 Euroopa Meistritiitel olümpia triatlonis.

Loengule saab registreeruda kuni 13.05 ja osalejate arv on piiratud. Koha tagab registreerumine alloleva lingi kaudu ja osalustasu ülekanne summas 10 eurot. Registreerunutele saadame loengule eelneval päeval meilile kinnituse ja täpsema info.

https://forms.gle/J5fo6gTkmeJPUVa76

MTÜ Terve Elu Terve
EE677700771003234393
Selgituseks palume märkida osaleja/d.

Lisainfo: 

Terve Elu Terve

info@tetloengud.ee

Kommenteeri