Pärnumaa lahtised sisemv 2020

LPTKV III etapp on kiikinguvõistlus, mille eesmärgiks on välja selgitada paremad kiikujad talvise hooaja kolmandal sisetingimustes peetaval võistlusel. Selle võistlusega selgub üheksandat korda „Lahtised Pärnumaa talvised karikavõistlused kiikingus 2019–2020“ talvise hooaja parim klubi ning rändkarika omanik. Samal võistlusel peetavatel Pärnumaa sisemeistrivõistlustel selguvad Pärnumaa parimad kiikujad. 

AEG ja KOHT: 26. september 2020, 11.00,  Pärnu Spordihall, Riia mnt 129

AJAKAVA:Võistluskiikede algkõrgused selguvad pärast eelregistreerimisperioodi lõppu. Mõlemal kiigel algab võistlus kell 11.00 ja edasine katsete järjekord selgub kohapeal järgnevate katsete kõrguste seadistamisel. 

Võistlusest osavõtumaks: 7€ eelregistreerudes EKiikLi kuuluvatele klubide liikmetele; 10€ eelregistreerudes EKiikLi mittekuuluvatele klubide liikmetele ja klubita võistlejatele; 15€ kohapeal (kuni 1 tund pärast võistluse ametlikku algust). 

JUHEND

TULEMUSED


XVII Pärnumaa lahtised meistrivõistlused kiikingus 2020 

Eesmärk: välja selgitada Pärnumaa parimad kiikujad erinevates võistlusklassides ning tutvustada ja populariseerida kiikingut kui spordiala. Kiikinguvõistlus on nauditav kogemus võistlejatele ning põnev jälgida pealtvaatajatel. Konkreetne võistlus on suviste karikavõistluste osavõistluseks, mille parim klubi saab saab enda kätte klubidevahelise rändkarika. 

Aeg ja koht: 25. juulil 2020 kell 11, Pärnu vallikääru kontserdiala. 

Tähelepanu! Võistlusklass avatakse juhul, kui sellesse eelregistreerib end vähemalt 3 võistlejat. Kui mõnda võistlusklassi osalejate vähesuse tõttu ei avata, liiguvad end sellesse eelregistreerinud võistlejad vabaklassile lähemasse võistlusklassi. Liikumine toimub 3 võistleja täitumiseni. 

Eelregistreerumine läbi kiiking.ee keskkonna on avatud 29.06.-29.07.2020 kella 22-ni! 

Võistluse peakohtunik: Mirjam Pedaja

Võistlused korraldab: SK Vabariigi Võllimees koostöös Eesti Kiikinguliidu ja Pärnumaa Spordiliiduga. 

JUHEND

TULEMUSED

 


PÄRNUMAA LAHTISED MV 2019

Eesmärk: välja selgitada Pärnumaa parimad kiikujad erinevates võistlusklassides ning tutvustada ja populariseerida kiikingut kui spordiala. Kiikinguvõistlus on nauditav kogemus võistlejatele ning põnev jälgida pealtvaatajatel. Konkreetne võistlus on suviste karikavõistluste osavõistluseks, mille parim klubi saab saab enda kätte klubidevahelise rändkarika.

Aeg ja koht: 3. augustil 2019 kell 11, Pärnu vallikäärus.

Korraldaja: SK Vabariigi Võllimees; Mirjam Pedaja; 56848225; vollimees@gmail.com; https://www.facebook.com/vabariigivollimees/

Registreerimine: Pealtvaatajatele tasuta. Võistlejatel võimalik kohapeal registreeruda kuni kella 12ni. Osalejate osavõtutasu kujuneb klubilisest kuuluvusest ning registreerimise ajast ning need on järgnevad:
· 7€ eelregistreerudes Eesti Kiikinguliitu (EKiikL) kuuluvate klubide liikmetele;
· 10€ eelregistreerudes EKiikL-isse mitte kuuluva klubi liikmena või klubita võistlejana;
· 15€ kohapeal.

Rohkem infot saab peagi Eesti kiikinguliidu kodulehelt: https://www.kiiking.ee/voistlused/registreerimine/

JUHEND MV 2019

TULEMUSED 2019

PILDID


PÄRNUMAA LAHTISED SISEMV 2019

„Pärnumaa lahtised sisemeistrivõistlused kiikingus 2019“ on kiikinguvõistlus, mille eesmärgiks on kaheksandat korda välja selgitada Pärnumaa parimad kiikujad käesoleva talvise hooajasisetingimustes peetaval sisemeistrivõistlusel. Ühtlasi on tegu sisehooaja karikasarja viimase etapiga, millega lõppevad ka kaheksandad „Lahtised Pärnumaa talvised karikavõistlused kiikingus 2018– 2019“, mille käigus selgitatakse välja ka talvise hooaja parim klubi ning rändkarika omanik.

Võistlus saab olema nauditav elamus pealtvaatajatele ning raske katsumus võistlejatele.

Kuupäev: 09. märts 2019
Kellaaeg: 11.00
Koht: Pärnu Spordihall, Riia mnt 129
Ajakava: Võistluskiikede algkõrgused selguvad pärast eelregistreerimisperioodi lõppu. Mõlemal kiigel algab võistlus kell 11.00 ja edasine katsete järjekord selgub kohapeal järgnevate katsete kõrguste seadistamisel.

JUHEND SISEMV 2019


PÄRNUMAA LAHTISED MV 2018

Pärnumaa 2017-2018 Lahtiste KV V etapp

JUHEND MV 2018

TULEMUSED SISEMV 2018

TULEMUSED MV 2018