Pärnumaa MV 2021

JUHEND

AJAKAVA

UUDIS

PILDID

  1. koht Siris:  Siim Joosep, Rannar Raap, Elgar Tamsalu, Janis Vahter, Sten Roosaar, Danel Drobet, Max Pärna, Mihkel Annuste, Taavi Hämarsalu, Hardi Paloots. Kontakt: Siim Joosep 5553 4911
  2. koht Kõwa:  Mario Polusk, Marko Joa, Ülari Talumaa, Kristjan Saidla, Alo Martinson, Kevin Laande, Allar Leppind, Madis Haug, Riho Kõiv,Priit Jürioja
  3. koht SK Tünamo: Khenor Pae, Tarmo Tõnismann, Siim Pärnala, Rait Tammet, Neeme Nurm, Andreas Kallaste, Gregor Kaevats, Sander Laaneväli, Martin Jüri Soomets, Madis Link, Markkus Saarts ja Oliver Kihu. Kontakt: Khenor Pae 55608157

Pärnumaa MV 2019

Üle mitme aasta selgitatakse taas Pärnumaa meistrid korvpallis. 2019 aasta süsteem näeb ette, et maakonna kahe tugeva liiga (Audru ja Paikuse) 4 parimat võistkonda saavad võimaluse mängida Pärnumaa meistritiitli peale.

Toimumise aeg: Mängud toimuvad 21-22.09.2019. Laupäeval mängitakse poolfinaalid ja pühapäeval kohamängud (täispikad mängud), mõlemal päeval kell 12:00 ja 14:30.
Toimumise koht: Mängud toimuvad Pauluse hallis, Vana-Sauga 42, Pärnu.
Peakorraldajad: Pärnumaa Spordiliit koostöös Pauluse halliga.
Peakohtunik: Aivar Palu
Kutsutud võistkonnad: AK Spartak, BC Paikuse Panathinaikos, Siris, Paikuse Lokomotiiv
  1. JUHEND
  2. AJAKAVA
  3. TULEMUSED: 
    1. PF: Siris – AK Spartak  89-72 / 22-22;20-15;25-14;22-21/
    2. PF: PC  Paikuse Panathinaikos -Paikuse Lokomotiiv 97-80 / 14-10;27-30;31-15;25-25/
      1. 3-4. koht Paikuse Lokomotiiv – AK Spartak 61-108 / 21-21;15-21;7-34;18-32/
      2. 1-2. koht Siris – PC Paikuse Panathinaikos 90-65 / 29-5;22-26;26-13;13-21/
  1. koht  SIRIS   (Siim Joosep,Elgar Tamsalu,Janter Aniste,Reigo Nõmm,Harri Ots,Sander Rits,Taavi Saarme,Sten Roosaar, Joonas Lahe)
  2. koht  PC PAIKUSE PANATHINAIKOS (Mario Pärn,Andres Andrei,Priit Eensalu,Janar Roman,Martin Limberg,Rauno Lage,Danel Drobet,Rolan Silt,Janar Leemet,Markus Kuuse,Sven Saar)
  3. koht AK SPARTAK  (Mihkel Annuste,Siim Viskus,Rando Jürgens,Max Pärna,Erik Veberson,Märt Pilme,Rasmus Parts,Urmas Lääne,Gerol Jugala)
  4. koht PAIKUSE LOKOMOTIIV  (Vahur Kappak,Kaspar Kukk,Mart Luur,Fred Lillepa,Oliver Oolberg,Jaan Indres,Mario Polusk)

Võistkonna parimad:

Janter Aniste / SIRIS
Andres Andrei /PC Paikuse Panathinaikos
Erik Veberson / AK Spartak
Vahur Kappak /Paikuse Lokomotiiv

Turniiri MVP Elgar Tamsalu