Pärnumaa MV 2019

2018/2019. aasta juhendmänguprotokolli blankett ja registreerimisleht.

Mehed:

  1. I ringi tulemused 
  2. II ringi tulemused
  3. Veerandfinaali TULEMUSED
  4. Poolfinaali TULEMUSED
  5. Finaali TULEMUSED

Naised:

  1. I ringi tulemused
  2. II ringi tulemused
  3. Poolfinaali TULEMUSED
  4. Finaali TULEMUSED

Finaalipäev  laupäeval , 18.mail 2019.a.  Paikuse Spordihoones:

  1. mäng kell 11.00 (I väljak)    Audru – Pärnu SK II   (naised III – IV koht) 2:3 (22;17;-18;-17;12)
  2. mäng kell 11.00 (II väljak)  VK ÜKS SAMM – Are SK  (meeste 7.-8. koht) 3:0 (Loobumisvõit)
  3. mäng kell 12.30 (I väljak)    VK TERVIS  –  Pärnu SK  I  (naiste finaal) 3:1 (21;-26;14;8)
  4. mäng kell 12.30 (II väljak)   Lääneranna – VK Tahkuranna/Häädemeeste (meeste 5.-6. koht) 3:1 (-23;22;22; 14)
  5. mäng kell 14.00 (I väljak)    SAUGA  –  VK TERVIS  (meeste III – IV koht) 3:1 (-16;16;18;15)
  6. mäng kell 15.30 (I väljak)    COOP Kilingi-Nõmme  –  VK Tõusev  (meeste finaal) 3:0 (14;17;24)
Pärnumaa meistrivõistluste 2019.aasta parimad mängijad:
  1. neiu : Karolin Prõhid
  2. noormees : Mirkko Vatter
  3. naine : Airi Lääne
  4. mees : Tanel Suluste
Naiskondade lõplik paremusjärjestus:
  1. VK TERVIS
  2. Pärnu Spordikool I
  3. Pärnu Spordikool II
  4. Audru
Meeskondade lõplik paremusjärjestus:
  1. COOP Kilingi-Nõmme
  2. VK Tõusev
  3. Sauga
  4. VK TERVIS
  5. Lääneranna
  6. VK Tahkuranna / Häädemeeste
  7. VK ÜKS SAMM
  8. Are SK

Vaata võistkondade koosseise siit.


2016/2017. aasta meistrivõistluste tulemused

Finaalid:
naiste III – IV koht : Pärnu SK – Audru 3 : 1 ( -20; 21; 16; 21 )
naiste  finaal : Paikuse – VK Tervis  3 : 2 ( 23; -21, 22, -13; 9 )
meeste III – IV koht : Sauga – VK Tervis 3 : 1 ( 17; 21; -20; 14 )
meeste finaal : Saarde – VK Tõusev 3 : 0 ( 19; 15; 18 )

Naiskondade paremusjärjestus :
1. Paikuse (Heli Maripuu, Age Peda, Tiina Leppmets, Anneli Tõrva, Kristel Kungla, Made Vunk, Tiiu Orasmäe, Ene Viigimäe, Tatjana Latõseva, Pille-Riin Saarpere)
2. Võrkpalliklubi Tervis
3. Pärnu Spordikool
4. Audru
5. Tõstamaa

Meeskondade paremusjärjestus :
1. Saarde ( Ragnar Pähn, Karel Pais, Mihkel Nuut, Meelis Ventsel, Sven Saarpere, Riho Lensment, Romet Leets, Jaan Talts, Jaanus Metsnik, Janno Nõmm, Ergo Sartakov, Heiki Hunt, Alar Luhaäär, Gerhard Gustav Pikkor )
2. Võrkpalliklubi Tõusev
3. Sauga
4. Võrkpalliklubi Tervis
5. Are
5. Vändra Summukas
7. Tõstamaa
8. Surju

Lae alla juhend:        I,II ja 1/4 finaalide tulemused

pdf-icon                   logo_excel