fbpx

Jõulumäe rullsuusamaraton

Sündmuse andmed

  • Laupäev | 30. sept. 2023
  • Kogu päev
  • Jõulumäe Tervisespordikeskuse suusastaadion ja liikumisrajad
  • +3725268605

Tüüp: Võistlus
Liik: Üleriigiline

Vanuseklassid


 


Võistlus peetakse kahes absoluutarvestuses: MEHED ja NAISED.


 


 


Nõuded varustusele 


 


KLASSIKALISES TEHNIKAS sõidetavatel etappidel annab Korraldaja kahekümnele eeldatavale favoriidile tootja KV+ nr 2 kiirusega rullsuusad. Ülejäänud osalejad võivad kasutada isiklikke rullsuuski, mis on keskmise kiirusega. Osalejaid, kellele antakse rullsuusad Korraldaja poolt, teavitatakse hiljemalt kolm päeva enne võistluse algust. Rullsuusad väljastatakse koos stardinumbriga.


 


VABATEHNIKAS sõidetavatel etappidel annab Korraldaja kahekümnele eeldatavale favoriidile tootja START SKATING 71  rullsuusad. Ülejäänud osalejad võivad kasutada isiklikke rullsuuski, mis on kiire kiirusega. Osalejaid, kellele antakse rullsuusad Korraldaja poolt, teavitatakse hiljemalt kolm päeva enne võistluse algust. Rullsuusad väljastatakse koos stardinumbriga.


 


Korraldaja poolt antavate rullsuuskade ettevalmistamiseks palume registreerimisvormil märkida suusasideme tüüp ja jala number. 


 


 


Ohutus


 


Osalejad peavad rullsuuskadega rajal viibimise vältel – nii võistluse eelselt, võistluse ajal kui võistluse järgselt – kandma kiivrit. Kiivrita rullsuuskadel võistlusrajal viibijaid ei lubata starti / nende võistlustulemus tühistatakse. Kõik ringiga mahajääjad ja selgelt aeglasemad suusatajad on kohustatud tagantpoolt tulijatele teed andma, liikudes raja parempoolsesse äärde. Tagant tuleval suusatajal on soovituslik anda enne eespool liikuvast suusatajast möödumist endast hõikega märku. Kõik osalejad peavad võistlusrajal teistega arvestama. Vältida tuleb ohtlikke manöövreid, sõitjaid ohtu seadvat tõuklemist ja trügimist. 


 


Osaleja vastutus 


 


Võistlussarja etappidel võivad osaleda kõik, kelle tervislik seisund ja sportlik ettevalmistus lubab läbida võistlusdistantsi. Soovitatav on omada õnnetusjuhtumi ja/või tervisekindlustust. Korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest. Registreerimisega kinnitab osaleja, et on tutvunud käesoleva juhendiga ning kohustub seda järgima. Alaealiste osalejate eest vastutavad nende vanemad või volitatud saatjad. 


 


 


Info ja tulemused: 


 


Tulemused avaldatakse internetileheküljel www.timesport.ee.


Võistluste operatiivne info MTÜ SUUSASEMUD Facebooki lehel https://www.facebook.com/suusasemud/


 


 


Autasustamine


 


Etappide kolme paremat meest ja kolme paremat naist autasustatakse rahaliste ja esemeliste auhindadega. Sarja kokkuvõttes autasustatakse kolme paremat meest ja kolme paremat naist karika ja rahalise autasuga. Koondarvestuse parimate selgitamiseks etappide ajad liidetakse.  Lisainfo


 


Kõik juhendis käsitlemata teemad lahendatakse korraldaja poolt. Korraldajad juhinduvad esmajärjekorras võistluse juhendist, kuid võivad läbi viia jooksvaid muudatusi, kui need on õigustatud võistluse paremaks ja ohutumaks läbiviimiseks.  

Korraldaja Kontakt
Mittetulundusühing Suusasemud
80600151
+3725268605
taavi@co3.ee
Taavi Kaiv
+3725268605
taavi@co3.ee

Veebileht:

Facebook: https://www.facebook.com/suusasemud

Registreerimislink: https://iseteenindus.rullsuusasari.ee?g=381

 

Etappide ajakava


 


12:00 võistlusnumbrite ja rullsuuskade väljastamine

12:30 lõpeb kohapealne registreerimine

12:50 suletakse võistlustrass soojenduseks

13:00 võistluste start

15:30 autasustamine

16:00 finiš suletakse

Registreerimine ja osavõtutasud


 


Registreerimine internetileheküljel http://iseteenindus.rullsuusasari.ee


 


Ühe etapi osavõtutasu I voorus 25€. I voor lõpeb kõigi etappide puhul 31.08.2023.


Ühe etapi osavõtutasu II voorus 40€. II voor lõpeb üks nädal enne etapi toimumist.


Ühe etapi osavõtutasu III voorus 55€. III voor kehtib võistlusnädalal registreerides.


 


Kogu sarjale registreerimine I voorus 60€. I voor lõpeb kõigi etappide puhul 31.08.2023.


Kogu sarjale registreerimine II voorus 90€. II voor lõpeb 24.09.2023.


 


Osavõtutasu sisaldab: stardinumber, tähistatud rada, elektrooniline ajavõtt, tulemus protokollis, joogipunkt rajal, vajadusel esmaabi võistluse toimumise ajal, söök ja jook finišis. Osavõtust loobumise korral osavõtutasu ei tagastata.